آخرین قیمت وبه روزترین محصولات راازمابخواهید...
درباره وبلاگ

آرشیو

طبقه بندی

آخرین پستها

پیوندهای روزانه

صفحات جانبی

نویسندگان

نظرسنجی

آمار وبلاگ


آدرس ماجهت دریافت سفارشات استان لرستان شهرستان دورودخیابان امام خمینی زیرپل وحدت انتهای پاساژافشین.به دلیل استفاده از صدای خانم‌های خواننده؛
مجوز آلبوم فرشته‌نژاد صادر نمی‌شود

موسیقی ما- لی‌لا رضایی: محمد فرشته‌نژاد از عدم دریافت مجوز برای آلبوم مستقل خود خبر داد و در این رابطه به موسیقی ما گفت: مجموعه آلبومی را از حدود دو سصال پیش آماده انتشار دارم که طی این مدت و با وجود همه تلاشهایی که کردم، هنوز موفق به دریافت مجوز برای آن نشده‌ام.

این آهنگساز ادامه داد: انتشار این آلبوم حتما مستلزم استفاده از صدای خان هاست اما تنها ایرادی که در صدور مجوز به آن گرفته می‌شود، استفاده از صدای خانم هاست. من که قرار نیست از صدای یک خانم در آلبوم استفاده کنم، بلکه قرار است چند خانم با هم در آن همخوانی کنند. اما متاسفانه مجوز آن صادر نمی‌شود و هنوز هم نمی‌دانم که آیا این اتفاق برای آلبومم خواهد افتاد یا خیر؟

وی در ادامه گفت: من حتی حضوری با رییس مرکز موسیقی-آقای می‌رزمانی –صحبت کرده‌ام، اما ایشان هم گفتند که اصلا نمی‌توانم این آلبوم را منتشر کنم مشروط بر اینکه از صدای خانم‌ها در آن استفاده نشود. یعنی اگر صدای خانم‌ها را از این مجموعه حذف کنم موفق می‌شوم مجوز آن را بگیرم. اما نمی‌خواهم این اتفاق بیافتد. چون قطعات بر اساس صدای خانم‌ها نوشته شده است.

فرشته‌نژاد در خصوص چرایی این عدم دریافت مجوز گفت: این چرایی را مسولان باید پاسخ بدهند. من هم نمی‌دانم شنیدن صدای چند خانم با هم چه شکلی می‌تواند داشته باشد؟ پیش از این مثلا در آلبومی مثل «شیدا» این اتفاق افتاده بود. الان نمی‌دانم چرا نی شود چنین کاری کرد؟

وی همچنین یادآور شد: آلبوم من هنوز عنوان شخصی ندارد اما حاوی ۱۶ قطعه بوده که ساخت همه قطعات به همراه تنظیمشان را خودم انجام داده و به صورت زنده ضبط کرده‌ام.

به گفته وی این آلبوم، یک آلبوم با کلام در سبک پاپ است و در صورت انتشار می‌تواند اتفاق خوبی را برای جامعه موسیقی رقم بزند.

قرار بود این آلبوم دوسال پیش به بازار بیاید و طبق آخرین خبر، سال پیش آخرین زمان انتشار برای این آلبوم بود که این امکان فراهم نشد و آلبوم زنانه فرشته‌نژاد همچنان در کنج خانه‌اش خاک می‌خورد.

وی درپایان گفت: اگر مجوز این آلبوم صادر شود خانم‌های همچون سودابه شمس، سولماز بدری و... در کنار هم آن را خواهند خواند. در صورت دریافت مجوز آن را تا پایان سال وارد بازار موسیقی خواهم کرد.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات