آخرین قیمت وبه روزترین محصولات راازمابخواهید...
درباره وبلاگ

آرشیو

طبقه بندی

آخرین پستها

پیوندهای روزانه

صفحات جانبی

نویسندگان

نظرسنجی

آمار وبلاگ


آدرس ماجهت دریافت سفارشات استان لرستان شهرستان دورودخیابان امام خمینی زیرپل وحدت انتهای پاساژافشین.

با صدای فرهاد جواهر کلام؛
آلبوم «احساسی که دارم» به زودی منتشر می‌شود

موسیقی ما- محمد عبداللهی: فرهاد جواهر کلام که قرار بود آلبوم «تو مال من، من مال تو» راخرداد ماه، راهی بازار موسیقی کند، این آلبوم را باتاخیری چند ماهه به زودی منتشر خواهد کرد. وی در این رابطه به سایت موسیقی ما گفت: این آلبوم به این دلیل با تاخیر روبرو شد که برخی از قطعات آن کاملا حذف شده و جای خود را به قطعات جدید‌تر و به روز تری دادند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در این تاخیر به کشفهای جدید از موسیقی رسیده یادآور شد: عنوان این آلبوم نیز با توجه به محتویات و مضامین ترانه‌ها و موسیقی‌هایی که دارد؛ عوض شده و «تومال من، من مال تو» جای خود را به «احساسی که دارم» داده است.

بسیاری از آهنگهای این آلبوم را من ساخته‌ام و و در ساخت برخی از آن‌ها اشکان خشایی با من همکاری کرده است. یکی دیگر از ملودی‌ها توسط من و فرشاد فارسی ساخته شده است. وی در ادامه گفت: تنظیم‌های آلبوم «احساسی که دارم» را فرشاد فارسی انجام داده که تنظیم‌های به روز و جدیدی را از خود ارائه کرده است.

جواهر کلام در ادامه خاطر نشان کرد: آلبوم از تغییرات بسیاری بهره‌مند شده و تعداد قطعات آن ۱۰ قطعه شده است که با تلاش من و اکیپی که دارم با آن همکاری می‌کنم، تصمیم برآن است که کار خوب و درخور توجهی ارائه کنم.

این آلبوم هم اکنون در مرحله ضبط بوده و ترانه‌های آن را علی صالحی و مهشید کلاه، نسترن سعیدی و فرهاد جواهر کلام سروده‌اند. فرهاد جواهر کلام در ادامه خاطر نشان کرد: امیدوارم به واسطه تغییراتی که انجام داده‌ام، به جذب مخاطبان بیشتری منجر شده باشم. به همین دلیل سعی کرده‌ام با افراد خوشنام تری به لحاظ حرفه‌ای ادامه بدهم. این افراد حرفه‌ای‌تر از افرادی هستند که در آلبوم قبلی از آن‌ها کمک گرفته‌ام.

 «تو مال من من مال تو»، «منو به کی فروختی»، «راه ما از هم جدا شد»، «هنوز تو دنیای منی» عنوان برخی از قطعات این آلبوم هستند.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات