آخرین قیمت وبه روزترین محصولات راازمابخواهید...
درباره وبلاگ

آرشیو

طبقه بندی

آخرین پستها

پیوندهای روزانه

صفحات جانبی

نویسندگان

نظرسنجی

آمار وبلاگ


آدرس ماجهت دریافت سفارشات استان لرستان شهرستان دورودخیابان امام خمینی زیرپل وحدت انتهای پاساژافشین.

با امضای قرارداد "امین حیایی" با پروژه سینمایی "خودزنی" انتخاب نهایی بازیگران این فیلم سینمایی انجام شد. 

 

"سینما روز _ رضا استادی" مدیر روابط عمومی این فیلم سینمایی با اعلام این خبر  گفت: پس از حضور "محمدرضا شریفی نیا" در این پروژه به عنوان مسوول انتخاب بازیگران، معرفی کاندیداهای مختلف برای ایفای نقش معرفی شدند که طبق برنامه ریزی های صورت گرفته ابتدا بازیگر نقش اول فیلم انتخاب شد تا بر اساس آن سایر بازیگران انتخاب شوند.

به گفته استادی "خودزنی" دارای پنج شخصیت اصلی با نام های "کیانوش"، "نرگس" و "فرحناز"، "صدرا" و "ملاطاهر" است که برای ایفای نقش آن ها از بازیگران شناخته شده استفاده خواهد شد.

وی ادامه داد: ترکیب سنی این بازیگران بالای 30 سال است و البته نقش "فرحناز" باید توسط بازیگری جوان و زیر 30 سال ایفاء شود. در حال حاضر با انتخاب امین حیایی برای ایفای نقش شخصیت کیانوش، راه برای انتخاب نهایی سایر نقش ها آسان شده و گروه کارگردانی می تواند بر اساس این بازیگر سایر نقش های محوری و اصلی را که در ارتباط مستقیمی با این شخصیت هستند انتخاب کند.

به گفته استادی، "کیانوش" به عنوان شخصیت اصلی و محوری این فیلم در داستان در مقطع سنی میانسالی دیده و در چند فلاش بک، جوانی او نیز مرور می شود. با توجه به ویژگی های این نقش، «امین حیایی» بازیگر 41 ساله سینمای ایران، از میان کاندیداهای موجود شرایط بهتر و بیشتری برای ایفای این نقش داشت که در نهایت پنج شنبه با این پروژه قرارداد امضاء کرد.

خوز زنی اولین ساخته مستقل "احمد کاوری" است که به تهیه کنندگی "اردشیر ایران نژاد" مقابل دوربین خواهد رفت. فیلم اثری شهری است که داستان آن در فضایی خیابانی با حال و هوای خاطره انگیز محله های جنوب شهر تهران به تصویر کشیده می شود. "به زندان افتادن مردان"،"طلاق غیابی زنان" و "کسب حضانت فرزند از سوی مادر" سه موضوع محوری فیلمنامه است که کارگردان برای نگارش آن تحقیقات مفصل میدانی و کتابخانه ای انجام داده است.شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات