آخرین قیمت وبه روزترین محصولات راازمابخواهید...
درباره وبلاگ

آرشیو

طبقه بندی

آخرین پستها

پیوندهای روزانه

صفحات جانبی

نویسندگان

نظرسنجی

آمار وبلاگ


آدرس ماجهت دریافت سفارشات استان لرستان شهرستان دورودخیابان امام خمینی زیرپل وحدت انتهای پاساژافشین.محسن چاوشی، فرزاد فرزین، فریدون آسرایی، بهنام صفوی، شهاب رمضان و مهدی یغمایی به مناسبت هفته دفاع مقدس با آلبوم ترکیبی «دل صدا» باز هم بازار موسیقی کشور را قبضه می‌کنند
ستاره‌های موسیقی پاپ برای صلح می‌خوانند

موسیقی ما - بهمن بابازاده: خبر کاملا محرمانه محسوب می‌شد و هیچ کدام از عوامل آلبوم تا ظهر دیروز درباره این پروژه اظهار نظر نکرده بودند. ماجرا از منبعی موثق به خبرنگار ما رسید و پی گیری‌ها، خبر از صحت آن داشتند. آلبوم «دل صدا» با حضور ستاره‌هایی چون محسن چاوشی، فرزاد فرزین، فریدون آسرایی، بهنام صفوی، شهاب رمضان و مهدی یغمایی در سکوت کامل خبری تولید شده و اواخر مهر امسال در بازار موسیقی کشور منتشر خواهد شد.


دو هفته قبل محسن چاوشی در صفحه شخصی‌اش در شبکه‌های اجتماعی، خبر از تولید قطعه‌ای به نام «نفرین به جنگ» با ترانه‌ای از حسین صفا و تنظیم علی ثابت داد و وعده انتشار آنرا «به زودی» اعلام کرد.

نزدیک بودن هفته دفاع مقدس و اسم این ترانه زمزمه‌هایی را در مورد انتشار آلبوم مناسبتی دیگری بر سر زبان‌ها انداخت و پس از تحقیقات و پرس و جوهایی به اصل خبر رسیدیم که هیجان انگیز بود و ترکیب خواننده‌هایی که در این آلبوم حضور داشتند گمانه زنی‌ها را برای یک اتفاق ویژه دیگر پس از جنجال‌های آلبوم «خاص» قوت بخشید.

  •  چاوشی و فرزین فعلا قطعی شده
خبرنگار ما پس از به دست آوردن لیست خواننده‌های حاضر در این آلبوم پی برد که فقط قطعات محسن چاوشی و فرزاد فرزین تا این لحظه قطعی و تحویل عوامل سازنده آلبوم شده ولی ظرف یکی دو هفته آینده بقیه هنرمندان حاضر در این آلبوم هم آثارشان را تحویل خواهند داد تا پکیج وسوسه انگیز این آلبوم کامل شود و آلبوم پر سر و صدای دیگری آماده انتشار در بازار موسیقی کشور شود.

  • بنیامین و مازیار، شاید وقتی دیگر...
این آلبوم ابتدا قرار بود با حضور اشخاص دیگری چون بنیامین و مازیار فلاحی، پر ستاره‌تر وارد بازار شود که در مراحل انتهایی کار، دلایلی باعث شد که حضور این دو ستاره موسیقی پاپ عملی نشود. قطعه‌ای که مازیار فلاحی با ترانه «یاحا کاشانی» برای این آلبوم ساخته بود داستان فرزند شهیدی بود که در روز عروسی‌اش با پدر شهید‌اش مشغول درد دل است. قطعه سوزناک و تاثیر گذاری که همه کسانی که آنرا شنیده بودند به شدت اعتقاد داشتند می‌تواند جزو قطعات برجسته سال شود. این اتفاق نیفتاد تا این قطعه به احتمال فراوان در آلبوم جدید فلاحی گنجانده شود.

  • بشارت حق
شرکت تولید کننده این آلبوم «بشارت حق» نام دارد که از قرار معلوم تمام ارتباطات برای تولید این اثر را از طریق دفتر موسیقی انجام داده و اولین اثر در ژانر پاپ این موسسه به حساب می‌آید.

  • مصاحبه ممنوع!
تقریبا هیچ کدام از خواننده‌های حاضر در این آلبوم حاضر به گفتگو در باره این آلبوم نیستند و به نظر می‌رسد با توجه به اتفاقات رسانه‌ای که گفتگوهای خواننده‌های آلبوم خاص برای تولید کننده‌هایش داشت، عوامل این آلبوم از خواننده‌هایشان خواسته‌اند که در مورد این اثر سکوت اختیار کنند و هیچ گفتگویی انجام ندهند تا در نشست خبری ویژه‌ای که برای آن در نظر گرفته‌اند، بتوانند صحبت‌های داغی را با رسانه‌های مدعو داشته باشند.

در روزهای آینده باز هم اطلاعات جدیدی از این آلبوم را در اختیار خواننده‌های این صفحه قرار خواهیم داد و سعی خواهیم کرد با خواننده‌های این آلبوم به گفتگو بنشینیم. همچنین دموی زیبای این آلبوم را به زودی در سایت موسیقی ما خواهید دید.


منبع : سایت موسیقی ما و تماشاشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات