آخرین قیمت وبه روزترین محصولات راازمابخواهید...
درباره وبلاگ

آرشیو

طبقه بندی

آخرین پستها

پیوندهای روزانه

صفحات جانبی

نویسندگان

نظرسنجی

آمار وبلاگ


آدرس ماجهت دریافت سفارشات استان لرستان شهرستان دورودخیابان امام خمینی زیرپل وحدت انتهای پاساژافشین.
۱۸ مهرماه در تالار وحدت
ارکستر‌ سمفونیک ویولت روی سن می‌رود

موسیقی ما- لی لا رضایی: فرزاد نوشاد از برگزاری کنسرتی در روز ۱۸ مهرماه در تالار وحدت خبر داد و در این رابطه اظهار داشت: طبق معمول خواننده ارکستر ما مسعود یکتا است که با همراهی ارکستر ۸۰ نفره به اجرای قطعات این گروه می‌پردازد.


وی ادامه داد: در شکل اجرا و تنظیم قطعات ارکستر‌ هیچ تغییری صورت نگرفته و در واقع قطعات با‌‌ همان سبک و سیاقی که در اجرا‌ها، به اجرا در می‌آمدند، برگزار می‌شوند.


به گفته رهبر ارکستر‌ سمفونیک ویولت، کنسرت فوق مشترک با ارکستر کر تهران به رهبری میلاد عمرانلو و برای بزرگداشت مرحوم باغچه‌بان برگزار می‌شود. این مراسم در واقع مراسم جشنی است که توسط خانه موسیقی و با حضور هنرمندان این حوزه برگزار می‌شود.


نوشاد درادامه گفت: در‌این کنسرت قرار است ۷ قطعه اجرا شود که ۵ قطعه از آن‌ها از ساخته‌ها و تنظیم‌های خودم است. «اهل کاشانم»، «گوش کن» و «هیچستان» با اشعار سهراب سپهری، و قطعات «تیز روم» و «اینجا کسی پنهان..» با اشعار مولانا و نیز دو قطعه از ساخته‌های مرحوم باغچه‌بان را اجرا خواهیم کرد.


به گفته وی یکی از قطعات مرحوم باغچه‌بان «آذربایجانی» و دیگری «چهارشنبه سوری» نام دارد.


وی در پیان گفت: این مراسم یک مراسم خصوصی است یعنی میهمان‌های آن دعوت شده و بخش از آن را فقط ارکستر سمفوینیک ویولت اجرا می‌کند. میلاد عمرانلو به همراه گروه خود قطعات کر را در این کنسرت به اجرا در می‌آورد.


وی در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه به تازگی اجرا داشته‌ایم نیاز به تمرین زیاد نخواهیم داشت اما تمرینات خود را از یک هفته دیگر آغاز خواهیم کرد.


گفتنی است که کنسرت این ارکستر‌ در تالار حرکت با استقبال خوبی از سوی تماشاچیان مواجه شد.
ارکستر ویولت همچنین برنامه‌هایی برای اجرا در شهرستان‌ها دارد که بعداز این اجرا، آن‌ها را عملی می‌کند.

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic